DOM – malarstwo Ewy Senczawy

*
Mamy nadzieję i wierzymy, że jest wśród Państwa wielu wielbicieli sztuki, pasjonatów, a może nawet jej kolekcjonerów. Wszystkim szczególnie zainteresowanym podpowiadamy jak zapoznać się z twórczością Ewy Senczawy.
*
Po pierwsze: serdecznie zapraszamy do muzeum, gdzie na czterech salach ekspozycyjnych prezentujemy wystawę DOM. Obejrzycie tu Państwo ponad 50 prac malarki. Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z dziełami sztuki. Jeśli tylko nadarza się okazja, obrazy trzeba oglądać „na żywo”. Gwarantujemy, że obok obrazów Ewy Senczawy nie da się przejść obojętnie.
*
Po drugie: zachęcamy do nabywania katalogu towarzyszącego wystawie, bo to doskonała pamiątka, która może też być prezentem dla wielbicieli sztuki. Tym razem nieco wyłamaliśmy się z dotychczasowego stylu, w jakim wydawaliśmy katalogi wystaw malarstwa. Ciekawi jesteśmy Państwa wrażeń. Katalog DOM warto mieć również ze względów kolekcjonerskich, ponieważ będzie on stanowił kolejną część unikalnej serii katalogów wystaw Ewy Senczawy.
Na zdjęciach:
1. Ewa Senczawa, „Widok na Bug z bocianami”, tempera na płótnie, 173×123 cm, 2019
2. Ewa Senczawa
Zdjęcia dzięki uprzejmości artystki