Wernisaż wystawy DOM

Szanowni Państwo,
jak wiecie, wystawa malarstwa EWY SENCZAWY zatytułowana DOM jest prezentowana w Muzeum im. ks. Stanisława Staszica od połowy maja bieżącego roku. Ze względu na panujące obostrzenia postanowiliśmy wstrzymać się z oficjalnym wernisażem do czasu, kiedy będzie możliwe zorganizowanie go w bardziej dogodnych okolicznościach.
Te właśnie nadeszły, a zatem mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na wernisaż, który odbędzie się w piątek 16 lipca o godz. 14:30 w siedzibie naszego muzeum przy ul. 3 Maja 11, w otoczeniu wyjątkowych, barwnych i ekspresyjnych obrazów Ewy Senczawy.
Warto pamiętać, że wystawa DOM to jedyna i niepowtarzalna okazja do obejrzenia twórczości Ewy Senczawy, ponieważ po wystawie dzieła opuszczają kraj, skąd gro z nich trafi do nowych, prywatnych właścicieli oraz liczących się europejskich kolekcji sztuki.
W ramach wernisażu odbędzie się oprowadzanie kuratorskie.
Liczymy na Państwa przychylność, zainteresowanie i obecność!
Bardzo, bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie ze sztuką, która daje ogrom pozytywnej energii!
WSTĘP WOLNY!
Przypominamy o zakazie fotografowania i filmowania obowiązującym na wystawie.
Wystawie towarzyszy katalog dostępny w kasie muzeum przy wejściu.