Skarb z Cichobórza

Wydarzenie podsumowujące realizację projektu (relacja FB):

Uwaga!

Z związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi chęci zakupu publikacji, informujemy, że niestety nie będzie takiej bezpośredniej możliwości.
Mając świadomość, że liczba potencjalnych odbiorców jest większa niż wydrukowany nakład, przygotowaliśmy wersję online w wysokiej rozdzielczości:
Jako, że jest to wydawnictwo naukowe, w pierwszej kolejności zobowiązani jesteśmy do przekazania egzemplarzy do bibliotek narodowych, ośrodków akademickich, placówek naukowych, muzealnych i numizmatycznych w kraju i za granicą, zajmujących się przedmiotową tematyką.
Być może po zakończeniu procesu dystrybucji, uda się przeznaczyć kilkanaście egzemplarzy dla osób zainteresowanych jej zdobyciem, ale to będzie wiadomo, nie wcześniej niż w połowie marca 2024 r.