Symbole Narodowe

WARSZTATY I LEKCJA TEMATYCZNA
Symbole Narodowe RP- historia, znaczenie i tożsamość

Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie zaprasza do udziału w warsztatach i lekcji tematycznej realizowanych w oparciu o zadanie Symbole Narodowe RP – historia, znaczenie i tożsamość, w ramach Programu Dotacyjnego Biura „Niepodległa” „Symbole Narodowe RP”.

Działania skierowane są do szerokiej grupy odbiorców (przedszkolaków, młodzieży szkolnej i seniorów) i mają na celu budowanie pamięci zbiorowej i upowszechnianie wiedzy na temat symboli narodowych.

W realizowanym projekcie partnerem muzeum jest Towarzystwo Regionalne Hrubieszowskie im. Stanisława Staszica w Hrubieszowie i Hrubieszowska Rada Seniora.

Koordynatorem zadania jest dr Justyna Wojtiuk, kustosz dyplomowany. Za poprowadzenie warsztatów i lekcji tematycznej będą odpowiedzialne dr Justyna Wojtiuk i Beata Bitner, pracownicy muzeum.

Zapraszamy do udziału w zajęciach w dniach:

• Lekcja tematyczna dla uczniów szkół średnich:
    od 29 maja do 31 maja 2023 r.
    – od 1 czerwca do 2 czerwca 2023 r.
  • Lekcja tematyczna dla uczniów szkół podstawowych klasy IV-VIII:
    – 2 czerwca 2023 r.
    – od 5 czerwca do 7 czerwca 2023 r.
  • Warsztaty dla uczniów szkół podstawowych klasy I-III:
    – od 6 czerwca do 7 czerwca 2023 r.
    – od 12 czerwca do 16 czerwca 2023 r.
  • Warsztaty dla przedszkolaków:
    – od 19 czerwca do 23 czerwca 2023 r.
    – od 26 czerwca do 30 czerwca 2023 r.
  • Warsztaty dla seniorów:
    – od 3 lipca do 6 lipca 2023 r.

Zajęcia odbędą się w siedzibie Muzeum przy ul. 3 Maja 11. Uczestnicy zajęć otrzymają pamiątkowe podziękowania.
Zapisy na warsztaty i lekcję tematyczną są prowadzone pod numerem telefonu: 846962783.
Udział w warsztatach i lekcji tematycznej jest bezpłatny !!!

Dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole Narodowe RP”